O nas

 

Jesteśmy platformą internetową rozwijającą umiejętności i poprawiającą sprawność umysłową oraz fizyczną osób starszych zainteresowanych aktywnym życiem i samodoskonaleniem siebie. Zachowanie zdrowia psychicznego ma zasadnicze znaczenie dla dobrego samopoczucia każdego człowieka, dlatego dostarczamy nowatorskie narzędzia i bazę wiedzy, które pozwolą na interaktywne korzystanie z serwisu przeznaczonego dla osób starszych. Z nami wielu seniorów zniweluje opór przed korzystaniem z nowoczesnych technologii, co zaktywizuje ich nie tylko zawodowo, ale również w życiu codziennym ucząc i dostarczając rozrywki.

Platforma składa się z kilku współzależnych modułów, których celem jest rozwijanie dotychczasowych umiejętności seniorów, oraz pomoc w nabywaniu nowych. Udostępniamy interaktywne kursy. Po zarejestrowaniu do serwisu można w każdej chwili z nich korzystać, postępy są zapisywane bez konieczności zaczynania każdego kursu od nowa.

Na naszej platformie można podzielić się swoją wiedzą, zainteresowaniami, marzeniami. Wspólnie z Użytkownikami będziemy przeżywać smutki i radości, drobne niepowodzenia i sukcesy.

Klub Seniora jest swego rodzaju dietetykiem, który dzięki interaktywnej aplikacji przepisów kulinarnych komponuje jadłospis indywidualnie dla każdego Użytkownika. Aplikacja automatycznie dopasuje się do wymogów żywieniowych. Przy współpracy z dietetykiem wszystkie zaproponowane przepisy będą wzbogacone o wskazania i przeciwwskazania. Każdy cierpiący na różnego rodzaju dolegliwości i schorzenia będzie mógł dostosować wybraną dietę do swoich potrzeb.

Serwis Klub Seniora to nieograniczone możliwości. Wielu zmianom zachodzącym w organizmie można zapobiec lub spowolnić je poprzez prowadzenie aktywnego, zdrowego stylu życia zwracając uwagę na zdrową dietę, sprawność fizyczną, utrzymując kontakty towarzyskie, uczestnicząc w procesie uczenia się przez całe życie.

Aktywność jest kluczem w utrzymaniu dobrej jakości życia w starszym wieku, dlatego też naszym priorytetem jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób dojrzałych.

 

 

--